Baleks Çorap Tekstil 1976 yılında çorap imalatı ve toptan pazarlaması amacı ile kurulmuştur. Firmamız ilk kuruluşundan beri, zamanın en ileri teknolojilerini kullanarak, pazarlama ortaklarımızın ve nihai tüketicilerin memnuniyetine yönelik, dürüst, ilkeli, programlı ve istikrarlı bir hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Yıllar içinde bu çalışmalarının karşılığını görmüş, 47. Yıldır faliyet gösteren, gerek bilinen, beğeni toplayan ve kalitesine güven duyulan ürünleri ile gerekse tecrübeli personeli ve yönetim kadrosu ile sektörde adı geçen firmalar arasında yerini almıştır.

Bugün, son teknolojiye sahip 100 adet örgü makinası, bünyesindeki geniş kapasiteli konfeksiyon ve forma atölyeleri ile kapasitesini 100,000 çift/ay külotlu 140,000 çift/ay  üretim yapmaktayız – 1,200,000 çift/yıl kükülotlu, 1,680,000 çift/yıl her türlü erkek, bayan, çocuk ve bebek çorabı imalatına ulaştırmıştır.

Şirketimiz, müşteri talebini karşılamaya yönelik esnek imalat programıyla, iştigal konusu dahilinde her türlü talebi karşılayacak kapasitededir.

 

En iyi fiyat teklifi
için bize ulaşın.

İletişim Bilgileri